Võsa- ja kännufreesimise masinapark

Ootame oma klientideks nii väikeste mahtudega eramaa omanikke kui ka suurte mahtudega ettevõtteid üle Eesti.

Kasutame oma töödes läbimõeldud ning väga efektiivseid lahendusi, et saavutada parim tulemus. Kändude freesimiseks väikematel aladel on kasutuses traktori CASE haakes kännufrees. Suurtel aladel või tundlikel pinnastel kasutame kändude puurimist ekskavaatori noole külge käiva kännupuuriga.
Peenema võsa freesimiseks kasutame roomikutel freesi CAT299 mulcher. Samuti on CAT 299 mulcher parim abimees elamukruntide jms alade võsast ja kuni 25cm läbimõõduga kändude freesimiseks. Oma kompaktse ehituse, suure võimsuse ja suurepärase manööverdamisvõimega on võimalik kujundada ka parkmetsa või muud sarnast roheala.
Meie kõik ekskavaatorid on varustatud laiade lintidega. CAT 312 on varustatud harvesteri lahendusega, millega on võimalik lõigata metsa ka väga pehmetel aladel (rabad, märgalad jms). Ekskavaatoritega teostame võsafreesimist, kändude puurimist ja kettpurustiga niitmist suurtel aladel, kuhu muu tehnikaga ligi ei pääse.

Metsaveo masinapark

Metsa kokkuveo teostamisel oleme spetsialiseerunud samuti kerge ja väga hea läbivusega tehnikale. Elamukruntide, parkide, rohealade jms töödeks on olemas atv metsaveohaagis VahvaJussi ning lintidega väike metsaveotraktor Terri 2020.
Suuremaid mahte veame Sampo FR 28 ja Timbear Lightloggiga. Sampo varustusse kuuluvad laiad lindid, mis võimaldab ka rabapinnaselt kokkuvedu.
Timbear Lightlogg on kombi-masin millele on olemas nii harvesteri kui ka forwarderi omadused. Masin on mõeldud töötamiseks väga pehmetel aladel. Harvesterina on tegemist suurepärase harvenduslõikuse masinaga, mis saab kenasti hakkama ka kuni 35cm läbimõõduga puudega.
Forwarderina (väljaveotraktorina) on masin 2 käruga ja suudab oma väiksele kaalule ( 10T) vaatamata tuua korraga välja kuni 10tm ümarmaterjali.

Lisainfo teenuse kohta – Metsamaterjali kokkuvedu.

Kliendid, kes meid usaldavad

PPA-logo maahooldustööd klient
rmk-logo maahooldustööd klient
maahooldustööd klient
maahooldustööd klient

Oleme uhked, et suudame oma klientidele pakkuda lühikesi tähtaegu, paindlikku lähenemist ja seda mõistliku hinnaga. Ootame oma klientideks nii väikeste mahtudega eramaaomanikke ja suurte mahtudega ettevõtteid üle Eesti, kes vajavad erinevat maahooldustööd.

Võta ühendust

Helista või kirjuta meile ning leiame koos lahenduse!

maahooldustööd võsa freesimine
maahooldustööd võsa freesimine
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.