RT Plaan OÜ on pikaaegne Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Oleme olnud oma klientidele usaldusväärne partner aastast 2010. Pakume laia valikut maahoolduse ja metsaga seotud töid. Populaarsemateks töödeks on kändude freesimine, kändude puurimine, võsalõikus, võsa freesimine, kettpurustiga niitmine ja metsamaterjali kokkuvedu.

Oleme uhked, et suudame oma klientidele pakkuda lühikesi tähtaegu, paindlikku lähenemist ja seda mõistliku hinnaga. Ootame oma klientideks nii väikeste mahtudega eramaaomanikke ja suurte mahtudega ettevõtteid üle Eesti.
Oleme võitnud paljude klientide usalduse tänu tähtaegselt ja kvaliteetselt teostatud töödele. Meie suurklientideks on nii RMK, Politsei- ja Piirivalveamet kui ka paljud erakliendid, kes hindavad paindlikkust ja kvaliteeti.

RT Plaan on kohusetundlik ettevõtte, mida kinnitab ka Krediidiraporti AAA tunnistus.

Hitachi 160 freesiga
gasellfirma RT Plaan OÜ

Jätkusuutlik kasv

RT Plaan on kolm aastat järjest olnud gasellettevõte. Tänu sellele, et oleme loonud juurde uusi töökohti ning pakkunud oma klientidele jätkusuutlikku ja kvaliteetset teenust, oleme suutnud oma tegevust laiendada ja kasvada mitu aastat järjest. Täname oma praeguseid ja tulevasi kliente!

Kliendid, kes meid usaldavad

PPA-logo maahooldustööd klient
rmk-logo maahooldustööd klient
maahooldustööd klient
maahooldustööd klient

Võta ühendust

Helista või kirjuta meile ning leiame koos lahenduse!

maahooldustööd võsa freesimine
maahooldustööd võsa freesimine
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.